Dzieła misyjne naszego Zgromadzenia mogą się rozwijać dzięki ofiarnej współpracy naszych dobroczyńców. Są różne formy współpracy, m.in:

 

Patronat misyjny to ogarnięcie opieką duchową i materialną konkretnego misjonarza poprzez: codzienną modlitwę, częstą Komunię świętą, ofiarowanie trudów dnia codziennego. Ponadto, w miarę możliwości patron przeznacza dobrowolną ofiarę na jego utrzymanie oraz na sfinansowanie prac, które podejmuje. Swoje wsparcie finansowe na rzecz misjonarza, można przesłać też jednorazowo.

 

Dobrowolne ofiary na cele misyjne. Dzięki ofiarom na cele misyjne, możemy wesprzeć naszych współbraci pracujących na misjach w ich codziennej pracy oraz w podejmowanych przez nich działaniach. Ofiary te, zostają przeznaczone według aktualnych potrzeb naszego Zgromadzenia.

 

Włączenie się w akcje misyjne. To określone projekty, które realizujemy aby wesprzeć wybrane dzieła misyjne. Obecnie prowadzimy około 20 takich akcji, m.in Blachy na misyjne dachy, Góra ryżu, Klucz do nieba i inne. Więcej...

28 sierpnia 2021

Patronaty i ofiary na misje

Zgromadzenie
Słowa Bożego

biuro@werbisci-kleosin.pl

Misjonarze Werbiści

ul. Zambrowska 24
16-001 Kleosin

Dom:  +48 85 74 74 955

Biuro misyjne:  +48 85 74 74 965

                                 

 

 +48 887 889 011